Psychoterapeuta
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Dobre Biuro.de
23. 4. 2024

Szukam pracownika – Psychoterapeuta do pracy zdalnej za Euro -

możesz być gdziekolwiek i pracować na niemieckiej umowie. Możliwość pracy od zaraz!

WYNAGRODZENIE: do 12.000 tys. złotych brutto (za miesiąc)

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sesji psychoterapeutycznych z osobami dorosłymi na podstawie otrzymanych akt sprawy (psychoterapii indywidualnej)

Konieczne wymagania:

  • Certyfikat psychoterapeuty
  • Umiejętność pracy z komputerem, obsługi programów takich jak komunikatory, MS Office, obróbki plików jak skany zdjęć i dokumentów
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, wystarczy chęć rozwoju zawodowego, otwartość na nową branżę naukę i szkolenia
  • Pełne ukierunkowanie na klienta i jego potrzeby
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Bardzo mile widziane (ale niekonieczne!):

  • Znajomość języka niemieckiego i studia ukończone w Niemczech

Pracując z nami:

  • Nie pracujesz w korpo, tylko w bardzo dynamicznie rozwijającym się start-upie, dzięki temu masz bardzo realne szanse na bardzo szybki dalszy awans i karierę, jeżeli tylko będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu
  • Możesz mieszkać w Polsce czy Tajlandii czy na Filipinach i zarabiać w Euro wg stawek europejskich a wydawać wielokrotnie mniej niż np. w Niemczech, bo pracujesz całkowicie zdalnie - przez Internet i telefon!
  • Możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy (możliwość pracy również w soboty)
  • Możliwość współpracy w ramach pracy na etacie lub działalności - elastyczne podejście do umowy współpracy, jak masz wymagane wykształcenie i jesteś pracowity to się dogadamy

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą

  • 120 456
    20 532