Psycholog w Przedszkolu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe FAIRPLAY 4KIDS
31. 7. 2024

Niepubliczne Przedszkole mieszczące się w biurowcu University Business Park, budynek B, przy ulicy Wólczańskiej 180/182 poszukuje do współpracy specjalisty Psychologa.
Obowiązki: prowadzenie zajęć i obserwacji w grupie przedszkolnej, prowadzenie konsultacji dla rodziców, podejmowania działań profilaktycznych, współpraca z rodzicami.
Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie psycholog, umiejętność i chęć pracy z małymi dziećmi, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. wysoka kultura osobista., łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami, ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola, uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.
Co oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie bądż samozatrudnienie, ambitną i pełną wyzwań pracę, możliwość realizacji własnych pomysłów, prace w młodym i ambitnym zespole, udział w szkoleniach i warsztatach, wsparcie zespołu specjalistów, dodatkowe benefity.
CV prosimy przesyłać wraz z klauzurą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez niepubliczny żłobek i przedszkole Fair Play - Łódź Centrum (4KIDS Monika Kamińska, NIP: 7311929500, ul. Wólczańska 178/180, budynek B, 90-530 Łódź) w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r).

  • Praca Łódź
  • Psycholog Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536