Psycholog/Psychoterapeuta w nurcie behaw-pozn (z el. 3 fali)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Klinika Psycho-logika
6. 6. 2024

Praca: Psycholog/Psychoterapeuta pracujący w nurcie behawioralno-poznawczym (z elementami trzeciej fali)
O firmie: Klinika Psycho-logika Berenika Głuszak
Siedziba firmy: 31-052 Kraków, ul. Meisesla 9/2
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
Miejsce pracy: stacjonarnie
Twój zakres obowiązków
Prowadzenie konsultacji psychologicznych, psychoterapii dorosłych i psychoterapii dzieci i młodzieży
Prowadzenie sesji terapeutycznych indywidualnych i grupowych
Praca z pacjentami w różnych grupach wiekowych i z różnymi problemami psychicznymi
Opracowywanie i realizacja planów terapeutycznych
Diagnoza psychologiczna
Udzielanie wsparcia emocjonalnego i psychologicznego
Prowadzenie dokumentacji i raportów z postępów pacjentów
Nasze wymagania
Ukończone studia wyższe mgr Psychologii
Ukończony kurs z terapii behawioralno-poznawczej bądź w trakcie
Nienaganna kultura osobista, najwyższa troska o pacjenta i przestrzegania standardów etycznych
Doświadczenia w pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi problemami emocjonalnymi
Silne zainteresowanie psychologią, rozwojem umiejętności międzyludzkich i relacjami
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej bądź innych formach pracy grupowej
Mile widziane ukończenie kursu nurtu trzeciej fali, między innymi: terapii schematów, ACT, DBT, TSR, RTZ
To oferujemy
Gabinety wykończone w wysokim standardzie, w odrestaurowanym, historycznym budynku kamienicy na Kazimierzu
Możliwość współtworzenia kliniki behawioralno-poznawczym z elementami 3 fali w Krakowie
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość ustawienia grafiku pod siebie
Dostęp do pokoju socjalnego z aneksem kuchennym i ekspresem do kawy
Gwarancję klientów dającą stabilność zatrudnienia i spokój ducha, gdzie nie musisz martwić się o ich pozyskiwanie
Superwizje + superwizje koleżeńskie
Aplikacja wspomagająca pracę z pacjentami
Dostęp do szkoleń i kursów
O nas
Klinika Psycho-logika to nowo otwierana poradnia psychologiczno-terapeutyczna prowadzona w nurcie behawioralno-poznawczym z elementami 3 fali. → Rozważymy również zgłoszenia osób w trakcie szkoleń i z mniejszym doświadczeniem, jednak będą one rozpatrywane na drugim etapie procesu rekrutacyjnego.
Co teraz?
Wyślij swoje CV na adres mailowy: @
Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika Psycho-logika w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

  • Praca Kraków
  • Psycholog Kraków
  • Psychoterapeuta Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080