Psycholog / Psychoterapeuta
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie sesji terapeutycznych zgodnie z przyjętym nurtem.
  • Ocena potrzeb terapeutycznych i planowanie procesu leczenia.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Aktywny udział w życiu centrum oraz jego rozwoju.

WYMAGANIA:
  • Ukończenie co najmniej dwóch lat akredytowanej Szkoły Psychoterapii w dowolnym nurcie (np. psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym, systemowym, humanistycznym).
  • Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu terapii grupowej.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji terapeutycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i empatyczne podejście do pacjentów.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach.
  • Wsparcie superwizyjne i możliwość pracy w zespole doświadczonych psychoterapeutów.
  • Przyjazna atmosfera i elastyczne godziny pracy.
  • Elastyczna forma zatrudnienia.

  • Praca Bydgoszcz
  • Psychoterapeuta Bydgoszcz
  • Psycholog Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322