Psycholog - Psychoterapeuta
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Śląski Instytut Terapii Systemowej Rafał Bandrowski
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej
  • prowadzenie sesji psychoterapii par i rodzin w towarzystwie drugiego terapeuty (dla chętnych)
  • udzielanie konsultacji psychologicznych
  • udział w superwizjach i intrawizjach
  • aktywne uczestnictwo w projektach instytutu (dla chętnych)
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego z psychologii.
  • Ukończenia co najmniej 2 lat szkoły psychoterapeutycznej w nurcie systemowym lub pokrewnym (np. integratywnym/gestalt).
  • Minimum 2 letnie doświadczenia w pomocy psychologicznej (wliczając staże).
  • Chęci rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach rozwijających kompetencje z zakresu psychoterapii.
  • Zaangażowania w pracę terapeutyczną.
  • Chęci pracy w zespole.

To oferujemy

  • Bezpłatne superwizje z certyfikowanym superwizorem.
  • Regularne superwizje koleżeńskie.
  • Wsparcie pracodawcy w prowadzonych procesach terapeutycznych (indywidualne, cotygodniowe spotkania superwizyjne z Sonią Bandrowską)
  • Możliwość doszkalania się w ramach kursów organizowanych przez Instytut.
  • Możliwość uzyskania wsparcia finansowego na doszkalanie się.
  • Elastyczne godziny pracy (grafik do ustalenia indywidualnie w zależności od dostępności pracownika oraz gabinetów).
  • Formę zatrudnienia do ustalenia - B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
  • Piękne w pełni wyposażone gabinety praktycznie w centrum Gliwic.
  • Wyjątkową atmosferę.
  • Dostęp do różnorodnych narzędzi i materiałów.
  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole psychoterapeutów.

O nas

Śląski Instytut Terapii Systemowej to miejsce stworzone z pasji do psychoterapii systemowej.

Przede wszystkim jesteśmy psychoterapeutami – pracujemy z pacjentami indywidualnymi, z parami, z rodzinami oraz prowadzimy grupy terapeutyczne dla dorosłych i młodzieży.

W naszym gabinecie pracują psychoterapeuci wyszkoleni w nurcie systemowym. Tworzymy zespół, w którym każdy dzieli więc taką samą wizję terapeutycznej rzeczywistości.

Założycielka - Sonia Bandrowska przez wiele lat pracowała we Francji (w Paryżu oraz Perpignan) z pacjentami indywidualnymi, parami oraz rodzinami w duchu terapii systemowej.

Miała szczęście uczyć się od wielu niezwykłych terapeutów – od wszystkich wykładowców na kursie certyfikowanym z terapii systemowej, Mony’ego Elkaima, Angeli Macciocchi – uczennicy samego Mauriziego Andolfi, u której miała zaszczyt praktykować za lustrem weneckim przez ponad rok, a przede wszystkim od Bernarda Filleula, który na swoich magicznych superwizjach oraz wielu szkoleniach z systemowych technik pracy, nauczył ją najwięcej.

Po powrocie do Polski z fascynacją odkryła, że inaczej praktykuje się terapię systemową w Polsce niż we Francji. Myśl leżąca u podstaw jest oczywiście taka sama, jednak w związku z różnicami kulturowymi, trochę inaczej się jej używa.

Sonia postanowiła więc dzielić się z innymi bogactwem wiedzy, którą przywiozła z Francji. Bernard Filleul nadal współpracuje z Instytutem i zgodził się współprowadzić szkolenie z jednego z „obiektów dryfujących”, który sam stworzył – Dixyst.

Proponujemy więc szkolenia dla psychologów, które pozwolą wzbogacić ich warsztat pracy o nieznane w Polsce techniki i postawę terapeutyczną.

Dbamy o to, żeby nasi pracownicy mieli dostęp do tej wyjątkowej wiedzy i szkoleń.

Dołącz do nas!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Śląski Instytut Terapii Systemowej Rafał Bandrowski z siedzibą w: Jana Długosza 17/2, 44-100 Gliwice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: s.bandrowska@sits.edu.pl.

  • Praca Gliwice
  • Psycholog Gliwice
  • Psychoterapeuta Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087