Psycholog /pedagog specjalny/ logopeda - różne lokalizacje
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
eduity group
17. 9. 2024

Dyrekcja Niepublicznego Przedszkola zatrudnimy Psychologa/Pedagoga specjalnego/Logopedę - 3 lokalizacje.
Twój zakres obowiązków:
- Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego
- Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej oraz współpraca przy tworzeniu IPETów
- Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym
- Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi
- Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci
- Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci
Nasze wymagania:
- Wykształcenie w zakresie: pedagogiki specjalnej, logopedii, pedagogiki korekcyjnej, terapii pedagogicznej, psychologii, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
To oferujemy
- Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Dodatki funkcyjne, premie
- Możliwość awansu na wyższe stanowiska managerskie
- Udział w szkoleniach i warsztatach
- Wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów
LOKALIZACJA:
Niepubliczne Przedszkole "Chodźmy na Pole" - ul. Odmętowa 97
Niepubliczne Przedszkole "HooplaKid" - ul Piltza 42
Klauzula RODO
"Zgadzam się na przetwarzanie przez Eduity Group Sp. z o.o moich danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Zgoda obejmuje dane zawarte w moim CV, a także w innych załączonych dokumentach aplikacyjnych.

  • Praca Kraków
  • Pedagog specjalny Kraków
  • Logopeda Kraków
  • Psycholog Kraków
  • Pedagog Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584