PSYCHOLOG lub PEDAGOG SPECJALNY - terapeuta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Terapeutyczne
18. 10. 2024

Przedszkole dla dzieci ze spektrum autyzmu na warszawskiej Ochocie poszukuje PSYCHOLOGA lub PEDAGOGA
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony;
- finansowanie szkoleń;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- premie uznaniowe;
- przyjazna atmosfera pracy :)
Obowiązki:
- prowadzenie terapii dzieci;
- przygotowanie programów terapeutycznych;
- monitorowanie postępów;
- bieżąca kontakt z rodzicami;
Jeśli jesteś osobą:
-z wykształceniem wyższym kierunkowym z przygotowaniem pedagogicznym
-kreatywną;
-zaangażowaną;
-masz doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;
-masz szkolenia lub wiedzę o terapii behawioralnej, oraz komunikacji alternatywnej
-bardzo dużym atutem będzie jeśli masz certyfikat terapeuty behawioralnego
TO NA TWOJE CV CZEKAMY : )

  • Praca Warszawa
  • Pedagog specjalny Warszawa
  • Psycholog Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Pedagog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776