Psycholog Kliniczny Do Poradni Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci I Młodzieży
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Lesser Poland Voivodeship, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na stanowisku psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży - diagnozowanie - konsultacje i porady psychologiczne WYMAGANIA: -wykształcenie wyższe -specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej lub -psycholog w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej lub -psycholog z udokumentowanym co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą OFERUJEMY: - atrakcyjne warunki finansowe - różnorodne formy zatrudnienia - rozwój poprzez możliwość pracy w CZP dla dzieci i młodzieży - praca w budynku po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392