Psycholog kliniczny (diagnoza dzieci i młodzieży)
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Centrum Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychologa na 1/2 etatu dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia - prowadzenie grup i diagnostyki. Działamy z ramienia NFZ. Wymagane doświadczenie w pracy klinicznej (min. 1 rok) oraz diagnostyce.

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
  • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
  • Roczny staż pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą
  • Doświadczenie w diagnozie psychologicznej
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Pracę na 1/2 etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu

  • Praca Białystok
  • Psycholog Białystok
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567