Psycholog Kliniczny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
"NEXMED" Paweł Korzystko
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie ocen klinicznych i diagnoz w zakresie zdrowia psychicznego, w tym zaburzeń lękowych, depresji, PTSD oraz ADHD.
  • Świadczenie terapii online oraz interwencji terapeutycznych opartych na dowodach, takich jak CBT, DBT oraz psychoterapia psychodynamiczna.
  • Opracowywanie spersonalizowanych planów leczenia dostosowanych do potrzeb pacjenta, monitorowanie postępów i dostosowywanie strategii w razie potrzeby.
  • Współpraca z innymi specjalistami, w tym psychiatrą oraz lekarzami ogólnymi, w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Utrzymywanie szczegółowej i bezpiecznej dokumentacji w elektronicznym systemie medycznym (EMR) Nexmed.
  • Prowadzenie interwencji kryzysowych oraz skierowań do odpowiednich usług w razie potrzeby.
  • Aktualizowanie swojej wiedzy na temat rozwoju psychologii klinicznej oraz uczestnictwo w ciągłej edukacji.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra lub doktora psychologii klinicznej.
  • Licencja do wykonywania zawodu psychologa klinicznego w Polsce.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu terapii online oraz silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zarządzania zróżnicowanym zakresem przypadków.
  • Biegła znajomość języka polskiego (znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem).
  • Doświadczenie w pracy na platformach telemedycznych lub terapii online będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy – możliwość pracy z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na liczbie konsultacji.
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej i rozwijającej się platformie telemedycznej.
  • Dostęp do zróżnicowanej bazy pacjentów z całej Polski.
  • Stałe wsparcie i nadzór ze strony zespołu klinicznego Nexmed.

O nas

Nexmed to dynamicznie rozwijająca się platforma telemedyczna, oferująca usługi zdrowotne wysokiej jakości pacjentom w całej Polsce. W ramach naszego rozwoju w zakresie zdrowia psychicznego, poszukujemy zaangażowanego i doświadczonego psychologa klinicznego, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz mieć możliwość znaczącego wpływu poprzez oferowanie zdalnego wsparcia psychicznego osobom borykającym się z różnymi problemami psychologicznymi. Naszą misją jest zapewnianie łatwo dostępnej, empatycznej i opartej na dowodach opieki psychologicznej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "NEXMED" z siedzibą w: marsz. Józefa Piłsudskiego 54/320, 50-020 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: pawel@nexmed.pl.

  • Praca Wrocław
  • Psycholog Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087