Psycholog dziecięcy
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na stanowisku psychologa w nowo powstającym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

-porady psychologiczne

WYMAGANIA:

specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej lub

psycholog w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej lub

psycholog z udokumentowanym co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą lub

psycholog z udokumentowanym co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki finansowe

- różnorodne formy zatrudnienia

- rozwój poprzez możliwość pracy w CZP dla dzieci i młodzieży

- wsparcie merytoryczne i administracyjne

- praca w budynku po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851