Psycholog dziecięcy do Niepublicznej poradni
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
29. 5. 2024

Nowo powstająca Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Bonaposzukuje do nawiązania współpracy:Psychologa dziecięcego/ Psychoterapeuty

2024/05

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć i terapii z dziećmi

Wymagania

  • -doświadczenia w udzielaniu pomocy w przynajmniej jednym z obszarów:
  • -pomoc indywidualna osobom dorosłym, dzieciom i ich rodzicom,
  • -pomoc indywidualna dzieciom i ich rodzinom,
  • -psychoterapia dzieci i młodzieży
  • -doświadczenia w diagnostyce psychologicznej,
  • -doświadczenie w prowadzeniu TUS
  • -odpowiedzialności i profesjonalizmu,
  • -mgr psychologii,
  • -minimum rok ukończonej szkoły psychoterapii

Oferujemy

  • -atrakcyjną stawkę godzinową,
  • -elastyczny czas pracy,
  • -dobrą atmosferę w pracy,
  • -pracę w doświadczonym zespole
  • -współpraca na zlecenie lub kontrakt B2B

  • Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie cv

  • Praca Warszawa
  • Psycholog Warszawa
  • Aktor dziecięcy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370