PSYCHOLOG DZIECIĘCY
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Generała Leopolda Okulickiego 16c, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie
Euro-Medica Sp. z o. o.
11. 3. 2024
od 7 800 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Centrum psychologii i psychoterapii dla dzieci i młodzieży Euro-Medica poszukuje psychologa z udokumentowanym min. rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Zadania:
- prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych,
- współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.
Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się przychodni medycznej,
- pracę w oparciu o dogodną formę zatrudnienia,
- konsylia z innymi specjalistami z ośrodka,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Inne wymagania
Wymagany mgr psychologii (konieczne!!!), udokumentowane min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w placówkach działających w ramach systemu opieki zdrowotnej, oświaty, pomocy społecznej, wspierania rodziny lub pieczy zastępczej).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

  • Praca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659