Psycholog dziecięcy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne ARKA
5. 9. 2024

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "ARKA" na warszawskim Mokotowie zatrudni psychologa dziecięcego.
Obowiązki:
• prowadzenie obserwacji dzieci w wieku przedszkolnym,
• przygotowywanie opisów funkcjonowania dzieci dla poradni psychologiczno-pedagogicznych,
• organizacja i prowadzenie zajęć terapeutycznych i rozwojowych,
• współpraca z rodzicami i nauczycielami.
Wymagania:
• posiadanie kwalifikacji psychologa i przygotowanie pedagogiczne,
• doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
• umiejętność budowania relacji z dziećmi i rodzicami,
• empatia, cierpliwość i kreatywność.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę zlecenie,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość współpracy z doświadczoną kadrą.
Zachęcam do składania CV lub kontakt telefoniczny: 696 687 095

  • Praca Warszawa
  • Psycholog Warszawa
  • Aktor dziecięcy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584