Psycholog Dzieci i Młodzieży
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Mind Health
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta, psychoterapeuta),
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie kliniczne,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziany kurs psychoterapeutyczny i dodatkowe specjalizacje.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, co zapewnia stabilność zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego w innowacyjnym i wspierającym środowisku;
  • Elastyczny system zatrudnienia, który pozwala na dostosowanie dni i godzin pracy do indywidualnych potrzeb pracownika, zapewniając równocześnie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym;
  • Pracę w komfortowych warunkach, w dobrze wyposażonych i przyjaznych przestrzeniach, które sprzyjają efektywności oraz dobremu samopoczuciu w miejscu pracy;
  • Superwizje zespołowe, które umożliwiają regularne sesje doradcze i wspierające, mające na celu doskonalenie umiejętności zawodowych oraz wspólne rozwiązywanie wyzwań w grupie profesjonalistów.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Mind Health

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

  • Praca Białystok
  • Psycholog Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087