Psycholog dzieci i młodzieży
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy psychologa dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
  • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych
  • Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
  • Roczny staż pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja)
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584