Psycholog Dzieci i Młodzieży
  • Warszawa, ul. Nowolipie 18
mazowieckie, Warszawa, ul. Nowolipie 18, mazowieckie, Polska
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
28. 5. 2024

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych dla dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • min. 1-roczne potwierdzone doświadczenie (poprzez umowy o pracę, zlecenie lub wolontaryjne),
  • zaświadczenie o udziale w rekomendowanym przez PTP lub inne towarzystwo nadzorujące kursy psychoterapii,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy),
  • pracę w komfortowych warunkach,
  • superwizje zespołowe.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055