Psycholog diagnosta
  • Latchorzew
mazowieckie, Latchorzew, Mazowieckie, Polska
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie i przygotowanie diagnozy psychologicznej przy użyciu wystandaryzowanych narzędzi diagnozy;
  • ocena stanu psychicznego dziecka;
  • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem leczącym;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z pacjentami i ich rodzinami;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • kontakt z instytucjami obecnymi w życiu dziecka i rodziny;
  • tworzenie Indywidualnego Planu Wsparcia.

WYMAGANIA:
  • ukończone studiów kierunkowych (tytuł magistra);
  • doświadczenie w indywidualnej pracy z człowiekiem;
  • otwartość na rozwój osobisty i doskonalenie własnego warsztatu terapeutycznego;
  • znajomość metod i narzędzi diagnostycznych;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę;
  • stabilizację zatrudnienia;
  • zatrudnienie do 30h/tyg.;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość korzystania ze szkoleń;
  • praca w kreatywnym zespole;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość rozwoju;
  • możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED;
  • wsparcie specjalistów.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584