Psycholog
  • Olkusz
Psycholog
Olkusz, Olkusz, Małopolskie, Polska
JMM sp. z o.o.
1. 10. 2024

Poszukujemy Psychologa do udzielania wsparcia uczestnikom projektu EFS!
Lokalizacja: Olkusz
Rodzaj pracy: ¼- ½ etatu
Wynagrodzenie: 1250zł-2500zł netto (w zależności od wymiaru etatu)
Umowa: Umowa o pracę
Opis stanowiska:
JMM sp. z o.o. realizuje projekt społeczny, którego celem jest wsparcie społeczno-zawodowe osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Poszukujemy doświadczonego i empatycznego psychologa, który będzie udzielać wsparcia psychologicznego uczestnikom projektu. Twoja praca będzie miała kluczowe znaczenie w poprawie ich jakości życia i wspieraniu ich w radzeniu sobie z trudnościami.
Obowiązki: Prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych oraz konsultacji z uczestnikami projektu Wsparcie w procesie integracji społecznej i zawodowej osób uczestniczących w projekcie Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami projektu Ścisła współpraca z zespołem projektu
Wymagania: Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym lub w podobnych projektach Umiejętność pracy z osobami w trudnej sytuacji życiowej Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia
Oferujemy: Pracę w dynamicznym zespole Elastyczne godziny pracy Pakiet medyczny (PZU)
Jak aplikować:
Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym i przyczynić się do poprawy jakości życia osób wykluczonych społecznie, wyślij swoje CV na adres: @
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).

  • Praca Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713