PSYCHOLOG
  • Żelechów
PSYCHOLOG
Żelechów, Żelechów, mazowieckie, Polska
Caritas Diecezji Siedleckiej
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 08-430 Żelechów, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Analiza zachowań uczestników Wasztatu Terapii Zajęciowej w celu lepszego przystosowania ich do życia społecznego i rozwoju osobistego, edukacyjnego oraz zawodowego; prowadzenie działań profilaktycznych i terapeutycznych. Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych w celu usunięcia niedoborów rowojowych oraz braków w wiadomościach, umiejętnościach i postawach.Pomoc terapeutom w przygotowaniu indywidualnych programów rehabilitacji i terapii dla uczestników Warsztatu. Prowadzenie zajęć grupowych, indywidualnych, grup wsparcia dla uczestników Warsztatu. Prowadzenie wywiadów środowiskowych, kontakt z rodzicami uczestników, doradztwo uczestnikom i ich rodzicom.Prowadzenie teczek uczestników zawierających informacje dotyczące obserawacji diagnoz i porad psychologicznych.Praca w wymiarze 10 godzin tygodniowo w godz. 8.00-16.00.Miejsce pracy Żelechów - Warsztat Terapii Zajęciowej EMAUS

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.2

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 0.08

Liczba godzin w miesiącu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.09.2024

Data zakończenia: 12.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: umiejętność pisania pism urzędowych

Pracodawca

Nazwa: CARITAS Diecezji Siedleckiej

Adres: Budowlana 1, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, dokumety potwierdzające kwalifikacje

PSYCHOLOG

  • Praca Żelechów
  • Żelechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584