Psycholog
  • Lublin
Psycholog
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Psycholog

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie indywidualnych konsultacji psychologicznych,
  • Indywidualne diagnozowanie sytuacji w celu wspierania podopiecznego,
  • Pomoc psychologiczna, w tym działania profilaktyczne, mediacyjne i interwencyjne wobec osób z niepełnosprawnościami,
  • Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia,
  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w uczelni,
  • Dobra znajomość specyfiki oraz potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Praca w ramach umowy zlecenia,
  • Biuro zlokalizowane w centrum, na terenie miasteczka akademickiego,
  • Biuro dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wymagane dokumenty:

•Szczegółowe CV uwzględniające posiadane wykształcenie i kwalifikacje

•Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin, będącym Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”- /data i podpis /”.

Składanie dokumentów:

Wymagane dokumenty należy do 18.10.2024 roku przesłać na adres Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin lub składać w zamkniętej kopercie w Sekretariacie Uczelni (Lublin, ul. Akademicka 13, p. 261) z dopiskiem „Oferta pracy – Biuro ds. osób z niepełnosprawnościami”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie o dalszych etapach rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne może być odwołane bez podania przyczyny na każdym jego etapie, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych i prawnych z tego tytułu.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach rekrutacji jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

  • Praca Lublin
  • Psycholog Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087