Psychodietetyk
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej poszukujemy psychodietetyka do pracy z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie problemów pacjenta z odżywianiem
  • Pomaganie osobom z zaburzeniami odżywiania
  • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

Nasze wymagania:

  • Kwalifikacje oraz doświadczenie z zakresu psychodietetyki
  • Dyplom magistra psychologii lub dietetyki
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Możliwość przystąpienia do PPE

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584