Psychiatra do Konsultacji Telemedycznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
"NEXMED"
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • Szybkie reagowanie na prośby pacjentów o konsultacje.

  • Udzielanie medycznie uzasadnionych porad i leczenia podczas konsultacji

    wirtualnych.

  • Wystawianie recept, zaświadczeń o niezdolności do pracy L4 i skierowań za

    pośrednictwem naszego EDM.

WYMAGANIA:

Wymagane doświadczenie:

  • Doświadczenie w pracy w telemedycynie.

  • Zainteresowanie technologiami zdrowotnymi i innowacjami w opiece zdrowotnej.

OFERUJEMY:

Korzyści:

  • Konkurencyjna struktura prowizji za każdą wykonaną konsultację.

  • Elastyczność w ustalaniu własnych godzin pracy i możliwość pracy z dowolnego

    miejsca.

  • Możliwość wpływu na rozwój naszej innowacyjnej platformy telemedycznej jako

    jeden z pierwszych członków w środowisku startupowym.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836