Psychiatra dla Osadzonych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
8. 9. 2024

Firma e-work HR Company Poland to agencja z 23-letnim doświadczeniem, która w ramach e-work Medical ? działa również w obszarze sektora medycznego, gdzie łączymy najlepszych specjalistów z odpowiednimi placówkami. Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanego psychiatry, który dołączy do zespołu Zakładu Karego nr 1 w Łodzi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i leczenie problemów psychicznych u osadzonych oraz prowadzenie psychoterapii.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych i ocen psychologicznych osadzonych
  • Opracowywanie indywidualnych planów terapeutycznych
  • Monitorowanie stanu zdrowia psychicznego pacjentów
  • Współpraca z zespołem terapeutycznym oraz personelem zakładu
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego osadzonym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychiatrii (ukończona specjalizacja)
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu psychiatry
  • Doświadczenie w pracy z osobami osadzonymi lub w instytucjach resocjalizacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoka empatia, cierpliwość oraz umiejętności interpersonalne
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony zdrowia psychicznego oraz systemu penitencjarnego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji publicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180 zł./h

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536