(PS) Sprzedawca do cukierni
  • Ośno Lubuskie
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Lubuskie, Polska
SGP APT Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości,

  • Sprzedaż pieczywa, innych wypieków, przekąsek oraz napojów,

  • Doradzanie klientom i budowanie pozytywnych relacji,

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • Obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej w przedziale godzin 05:30-17:30,
  • Dyspozycyjności do pracy w 2 soboty w mies.,
  • Mile widziana książeczka sanepidu,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • Umowę zlecenie na pełen etat,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • System szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

  • Praca Ośno Lubuskie
  • Sprzedawca Ośno Lubuskie
  • Ośno Lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179