(PS) Pracownik produkcji - Batorowo
  • Batorowo
wielkopolskie, Batorowo, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.Poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Pracownik produkcyjny.Miejsce pracy: Batorowo/ k. Poznania.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Produkcja części samochodowych oraz wiązek kablowych

Wymagania

  • Dobry wzrok oraz kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Pracę od pn do pt na III zmiany
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 8 godzinny system pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pełne szkolenie stanowiskowe
  • Opiekę Koordynatora

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075