(PS) Praca magazynowa
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą,  która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy.Miejsce pracy: Sady/k. Poznania.

Obowiązki

  • Czyszczenie i naprawa sprzętu,
  • Prace związane z uzupełnianiem brakujących elementów systemowych,
  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Kontrola jakości przyjmowanego sprzętu,
  • Bieżące prace na placu magazynowym.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę pn-pt w godz. 6-14/7-15/8-16 - do ustalenia,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia stanowiskowe oraz opiekę Koordynatora,
  • Posiłki regeneracyjne oraz napoje,
  • Wypłaty na czas,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w miłej atmosferze.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864