(PS) Praca magazynowa
  • Sady
wielkopolskie, Sady, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą,  która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy.Miejsce pracy: Sady/k. Poznania.

Obowiązki

  • czyszczenie i naprawa sprzętu,
  • prace związane z uzupełnianiem brakujących elementów ,systemowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • kontrola jakości przyjmowanego sprzętu,
  • bieżące prace na placu magazynowym.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pracę pn-pt w godz. 6-14/7-15/8-16 - do ustalenia,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia stanowiskowe oraz opiekę Koordynatora,
  • posiłki regeneracyjne oraz napoje,
  • wypłaty na czas,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w miłej atmosferze.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080