(PS) Operator wózków
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operatora wózka.

Obowiązki

  • rozwożenie materiałów oraz zawieszek na linie produkcyjne ( wózkami widłowymi elektrycznymi, wózkami/ ciągnikami SIMAI),
  • przyjmowanie dostaw i składowanie ich w strefie magazynowej,
  • wystawianie dokumentacji.

Wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na cały etat,
  • praca pn-pt na 3 zmiany,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • system szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora,
  • wypłaty na czas,
  • możliwość rozwoju,
  • praca w miłej atmosferze.

  • Praca Nowa Sól
  • Operator Nowa Sól
  • Operator maszyn Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045