(PS) Operator maszyn
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
SGP APT Sp. z o. o.
12. 6. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Operatora maszyn

Zakres zadań:

nadzór nad pracą maszyn,

wprowadzanie korekt ustawień na maszynach,

kontrola wyrobów oraz zmiana form,

utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

sumienność i dokładność,

dyscyplina i odpowiedzialność,

umiejętność pracy w zespole,

mile widziane uprawnienia na suwnice.

W SGP APT czeka na Ciebie:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

dofinansowanie do karty multisport,

3 zmianowy, 8 godzinny system pracy,

podstawa + atrakcyjny system premiowy,

nawet 400zł brutto za polecenie znajomego do pracy,

przyjazna atmosfera w pracy,

możliwość rozwoju i awansu,

pełne szkolenia stanowiskowe,

możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,

opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Operator Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055