(PS) Kontroler jakości
  • Słupca
Słupca, Słupca, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik kontroli jakości.

Obowiązki

  • kontrola wizualna detali,
  • prace przy maszynie,
  • pakowanie detali.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dobry wzrok,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

  • bonus nawet 400zł za polecenie pracownika do pracy,
  • pracę pn-pt + weekendy dla chętnych,
  • 3 zmianowy system pracy,
  • system szkoleń stanowiskowych,
  • realną możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w zgranym zespole,
  • opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

  • Praca Słupca
  • Słupca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584