(PS) Kontroler jakości
  • Słupca
Słupca, Słupca, Wielkopolskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting  Group Poland Sp. z o.o.  Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik kontroli jakości.

W SGP czeka na Ciebie:

bonus nawet 400zł za polecenie pracownika do pracy,

pracę pn-pt + weekendy dla chętnych,

3 zmianowy system pracy,

system szkoleń stanowiskowych,

realną możliwość rozwoju i awansu,

pracę w zgranym zespole,

opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Zakres zadań:

kontrola wizualna detali,

prace przy maszynie,

pakowanie detali.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

dobry wzrok,

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Praca Słupca
  • Słupca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584