Przyjmę fliziarzy, posadzkarzy, pomocników
  • Kraków
przyjmę fliziarzy, posadzkarzy, pomocników
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Marek
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Poszukuję fliziarzy, posadzkarzy i pomocników. Do ich obowiązków będzie należała pomoc przy budowie i remontach wykończeniowych. Jest to praca głównie z płytkami lub drobnymi pobocznymi pracami.
Prace znajdują się na terenie małopolski i śląska. Jest to głównie Kraków, Chrzanów, Mikołów, Katowice i ich okolice.
Wymagania:
Przyjmę zarówno osoby prywatne, jak i brygady. Nie wymagam dużego doświadczenia, a jedynie podstawowej znajomości prac wykończeniowych lub budowanych, tak żeby tematyka była znana. Nie wymagam natomiast własnych narzędzi - wszystkie możemy dostarczyć.
Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B. Nie jest natomiast wymagany własny samochód.
Oferujemy:
Oferujemy stabilną pracę w dobrej atmosferze od zaraz, w miejscach, które dla Państwa będą bardziej wygodne. Gwarantuję dobre zarobki, odpowiednio proporcjonalne do chęci. Posiadamy również samochód służbowy oraz własne w razie potrzeby.
W przypadku ewentualnych wyjazdów jest również możliwość zakwaterowania na mój koszt. W razie potrzeby mogę również osobiście dowozić na miejsce pracy.
Informacje o firmie:
Jesteśmy firmą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Pracowaliśmy na terenie całej Polski, jak i za granicą. Nasi klienci często powracają do nas z nowymi możliwościami, stąd też gwarantujemy stabilnym zatrudnieniem. Przeszkoliliśmy już wielu pracowników i cieszymy się dobrą pozycją na rynku.
Więcej informacji i szczegółów udzielę już telefonicznie:
605 593 891

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584