Przyjmę do pracy montera konstrukcji stalowych, płyt warstwowych
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
RENOMEX SP. Z O.O.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż konstrukcji stalowych według dokumentacji technicznej.
  • Spawanie elementów konstrukcyjnych.
  • Przygotowywanie oraz kontrola jakości wykonanej pracy.
  • Praca z narzędziami i maszynami potrzebnymi do montażu konstrukcji stalowych.
  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów bezpieczeństwa przy pracy.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu.
  • Możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych i na wysokościach.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość narzędzi i maszyn używanych w montażu konstrukcji stalowych.
  • Odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy.
  • Umiejętność właściwej organizacji pracy i pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Wykształcenie lub kursy kwalifikacyjne z zakresu montażu konstrukcji stalowych, tj. uprawnienia dot. obsługi zwyżek oraz ładowarek.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacjach.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.
  • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Pracę z doświadczonym, zgranym zespołem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Monter Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864