Przygotowanie zestawów cateringowych (bez doświadczenia)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Euvic Job Spot
12. 9. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy do pracy przy przygotowaniu sałatek znanej firmy.
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Raszyn – blisko lotniska Chopina (ul. Szyszkowa)
Zadania: przygotowanie zestawów cateringowych (sałatki, napoje, desery itp.) krojenie, mycie warzyw i owoców, pakowanie gotowych sałatek, dla zainteresowanych praca „paleciakiem” elektrycznym (nie wymaga uprawnień)
Oczekiwania: książeczka sanepidowska (jeśli nie masz pokierujemy Cię jak ją uzyskać) dyspozycyjność umożliwiającą pracę min. 120 godzin w miesiącu (a jeśli chcesz i będzie możliwość nawet 200) doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane, gotowość do pracy w pozycji stojącej.
Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie – stawka 31zł brutto/godzinę (pamiętaj – jeśli masz status ucznia/studenta zarobki „na rękę” = zarobki brutto) elastyczny grafik (jesteśmy w stanie się dopasować do Twojej dyspozycyjności, start pracy na zmiany poranne - o 6 lub 8 rano albo zmiany popołudniowe - o 12 lub 14 – zazwyczaj pracujemy po 8-10 godzin), możliwość wypracowania godzin w przedziale 120-200h miesięcznie – pracujemy od poniedziałku do niedzieli, możliwość długiej współpracy, posiłki pracownicze za symboliczną kwotę (5-8 zł), pracę w temperaturze pokojowej, rodzinna i sympatyczna atmosfera w młodym zespole - możesz liczyć na pomoc kolegów i koleżanek (słuchawki na uszach nie są dla nas problemem, możesz w trakcie pracy słuchać muzyki) Zapraszamy do aplikowania! :)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536