Przewoźnik Zewnętrzny B2B (kat B) – auto własne / firmowe
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Media Expert
1. 9. 2024

Media Expert poszukuje przewoźników do współpracy w zakresie realizacji dostaw wraz montażem sprzętu AGD i RTV. Współpracuj z Media Expert mając własny biznes! Przewoźnik Zewnętrzny – Dostawca (umowa B2B)
Zapewnimy Ci:
- możliwość korzystania z własnego auta dostawczego do 3,5 tony w zabudowie kontenerowej lub wypożyczenie od nas auta wraz z pakietem serwisowy i kartą paliwową na preferencyjnych warunkach
- profesjonalną kadrę szkoleniową oraz wsparcie doświadczonych monterów w trakcie wdrożenia
- opiekę trenerów w trakcie pracy – dodatkowe szkolenia
- pracę od poniedziałku do piątku z dodatkowymi sobotami ekstra płatnymi
- szybką płatność za faktury (14 dni)
- niski wkład własny na start współpracy
- możliwość rozszerzenia współpracy o kolejne pojazdy
- wynagrodzenie w zależności od ilości zleceń od 25 000 do 35 000 brutto
Twoje zadania
- załadunek i rozładunek towaru oraz kontrola jego jakości i ilości
- dostawa sprzętu do klientów
- montaż/instalacja sprzętu u klienta zgodnie ze zleceniami
- obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
Od Ciebie oczekujemy:
- auta w zabudowie kontenerowej wraz z windą (w przypadku realizacji dostaw własnym autem)
- prowadzenia działalności gospodarczej lub chęć jej założenia
- zdolności manualnych/umiejętności montażu sprzętu z oferty ME
- ekipy dwuosobowej
- odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu
- wysokiej kultury osobistej
- braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
- mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)

  • Praca Olsztyn
  • Kat Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544