PRZEWOŹNIK Z WŁASNYM SAMOCHODEM DOSTAWCZYM
  • Ciechanow
Ciechanów, Ciechanow, Masovian Voivodeship, Polska
MK IDEA sp.z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis

Poszukuję osób do współpracy w firmie kurierskiej INPOST na własnym samochodzie. Jestem otwarty zarówno na osoby dojrzałe, doświadczone, specjalistów, jak i młodych, ambitnych ludzi, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej.

Jeżeli nie masz jeszcze samochodu, a masz chęci w założeniu działalności również pomogę w pierwszym okresie naszej współpracy.

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 885887644.

WYMAGANIA:

  • - prawa jazdy kategorii B.
  • - niekaralności
  • - znajomość topografii miasta
  • - wysokiej kultury osobistej
  • - własny samochód typu bus

OFERUJEMY:

  • - atrakcyjne zarobki
  • - kilkudniowe szkolenie
  • - możliwość rozwoju
  • - pracę w miłej atmosferze
  • - dopłatę paliwową
  • - dopłatę stażową

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075