Przewoźnik / Serwisant
  • Śląsk, Górny Śląsk
śląskie, Śląsk, Górny Śląsk, śląskie, Polska
Elis Textile Service Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Nasza działalność opiera się na gospodarce o zamkniętym obiegu. Zapewniamy naszym Klientom możliwość korzystania z wielu produktów na zasadzie wynajmu, eliminując konieczność ich kupowania.

Zatrudniamy blisko 55 000 pracowników. Jesteśmy obecni w 29 krajach na całym świecie. W Polsce od ponad 25 lat, każdego dnia dostarczamy oraz serwisujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe, urządzenia higieniczne, akcesoria do stref Cleanroom oraz inne produkty z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości, zapewniając komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Twoje zadania

  • Dostawa i odbiór odzieży od Klientów z zachowaniem wyznaczonych terminów
  • Wymiana mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych
  • Rzetelne rozliczanie się z powierzonej dokumentacji
  • Obsługa mobilnej aplikacji
  • Utrwalanie dobrego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania

  • Własnej jednoosobowej działalności gospodarczej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Samochodu z nadwoziem typu BUS o ładowności do 3,5t (nie starszy niż 10 lat, kolor biały, zadbany)
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomości topografii regionu

To oferujemy

  • Stabilną i długoterminową współpracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej
  • Stałe trasy w obrębie województwa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od ilości przewiezionych towarów
  • Terminowa płatność
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w kompetentnym i zgranym zespole

  • Praca śląskie
  • Serwisant śląskie
  • Serwisant Siemianowice Śląskie
  • Serwisant Piekary Śląskie
  • Serwisant Ząbkowice Śląskie
  • Serwisant Oborniki Śląskie
  • Serwisant Stronie Śląskie
  • Serwisant Miasteczko Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584