Przewoźnik DHL
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Główne obowiązki:
Transport przesyłek:
- Odpowiedzialność za przewożenie przesyłek do klientów.
- Realizacja transportu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczoną trasą.
Zarządzanie flotą:
- Wykorzystywanie własnego pojazdu do przewożenia przesyłek na zlecenie DHL.
- Zapewnienie sprawności technicznej pojazdu, regularne przeglądy oraz dbanie o jego czystość i estetykę.
Prowadzenie dokumentacji:
- Obsługa systemu skanowania przesyłek i rejestracja ich przewozu.
- Prowadzenie dokumentacji przewozowej i potwierdzeń dostarczenia przesyłek, zgodnie z procedurami firmy.
Optymalizacja tras:
- Samodzielne planowanie tras przewozu, by maksymalnie efektywnie wykorzystać czas i zminimalizować koszty operacyjne.
- Bieżąca adaptacja planu trasy w razie problemów na drodze (korki, wypadki itp.).
Obsługa klienta:
- Profesjonalne podejście do odbiorców przesyłek, zapewniając wysoką jakość obsługi i komunikację.
- Rozwiązywanie problemów związanych z dostawami, takich jak zmiana adresu czy brak odbiorcy.
Wymagania:
- Własny pojazd dostawczy – odpowiedni do przewożenia przesyłek o różnych gabarytach.
- Prawo jazdy kategorii B lub wyższej, z aktualnymi badaniami.
- Doświadczenie w transporcie – mile widziane doświadczenie w branży kurierskiej lub logistycznej.
- Znajomość lokalnych tras i umiejętność pracy z nawigacją GPS.
- Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami.
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz dobra kondycja fizyczna.
- Zdolności organizacyjne i dbałość o terminowość dostaw.
Oferujemy:
- Współpracę z jedną z największych firm logistycznych na świecie, z możliwością długoterminowej współpracy.
- Wynagrodzenie uzależnione od ilości i rodzaju przewożonych przesyłek.
- Elastyczne godziny pracy – możliwość samodzielnego ustalania harmonogramu.
- Dostęp do nowoczesnych systemów logistycznych, ułatwiających planowanie tras oraz zarządzanie przesyłkami.
Kluczowe cechy stanowiska:
Stanowisko Przewoźnika DHL jest idealne dla osób posiadających własny pojazd dostawczy, które cenią sobie niezależność i samodzielność. Praca ta wiąże się z mobilnością, codziennym kontaktem z klientami oraz koniecznością efektywnego planowania pracy, co czyni ją dynamiczną i zróżnicowaną.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521