Przetwórstwo mięsne! 14.74€ brutto + wysokie dodatki!
  • Holandia
pomorskie, Holandia, pomorskie, Polska
READY_STEADY_GO
26. 4. 2024

Miejsce pracy: opmeer (Holandia)

Numer referencyjny: Przetwórstwo mięsne! 14.74€ brutto!/jobs.pl

Opis stanowiska:

Praca w firmie, która zajmuje się produkcją kiełbasy, szynki, boczku, bekonu.

W trakcie trwania współpracy możliwe jest objęcia stanowiska operatora maszyny oraz otrzymania podwyżki!

  • Dział 1 -  magazyn/ekspedycja,
  • Dział 2 -  pakowanie produktów,
  • Dział 3 -  etykietowanie i przygotowywanie zamówień,
  • Dział 4 -  krojenie i obróbka mięsa,

Praca w systemie dwuzmianowym!

Stawka godzinowa: 14.74€ brutto + wysokie dodatki zmianowe!

Wymagania:

  • dostępność na min. 6 miesięcy
  • brak przeciwwskazań do pracy przy mięsie
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach 0-8 stopni
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów

Wymagane dokumenty

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Numer SOFI (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).

Osoby kierowane do pracy w firmach produkcyjnych spożywczych nie mogą mieć w pracy:

  • sztucznych rzęs
  • pomalowanych paznokci (zakaz posiadania paznokci żelowych, hybrydowych itd.)
  • biżuterii
  • piercingu

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 604-397-970

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963