Przedszkole Niebieska Kokardka zatrudni Logopedę
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Przedszkola Terapeutyczne
31. 8. 2024

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi i Integracyjnymi „Niebieska Kokardka”
z siedzibą w Nowym Targu
zatrudni do pracy na stanowisku: logopeda/ neurologopeda
miejsce pracy: Nowy Targ, Al. Tysiąclecia 115,
Główne zadania:
 Indywidualna praca z dzieckiem w gabinecie
 realizacja:
- zajęć rewalidacyjnych, zajęć WWR
- czynności związanych z przygotowaniem się do zajęć, samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.
Wymagania:
 wykształcenie kierunkowe tj., logopedia/neurologopedia
 mile widziane
- rok doświadczenia w pracy z dziećmi (również z niepełnosprawnościami),
- dodatkowe szkolenia z zakresu Całościowych Zaburzeń Rozwoju,
Od kandydata oczekujemy:
 zaangażowania,
 pogodnego usposobienia, odpowiedzialności, dyscypliny, cierpliwości,
 kreatywności,
 umiejętności pracy w zespole,
 dobrej organizacji pracy,
Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia,
 przyjazną atmosferę pracy opartą na zasadzie partnerskiej,
 możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej placówce,
 niezbędne narzędzia do pracy,
 warunki finansowe do uzgodnienia.
Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres @ . Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o załączanie poniższych klauzul o ochronie danych osobowych:
• Wiem, iż moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Przedszkola Terapeutyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Targu, tylko w celach przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani złożyli aplikację na podstawie art. 6 ust 1b RODO.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko pracy przez Administratora Danych Przedszkola Terapeutyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Targu innych niż niezbędne zgodnie z art. 6 ust 1b RODO np. danych kontaktowych na podstawie art. 6 ust 1 a RODO
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko pracy przez Administratora Danych Przedszkola Terapeutyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Targu ,na podstawie art. 6 ust 1 a RODO w celu przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy.
Miejsce pracy: Nowy Targ

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584