Przedszkole na Żoliborzu szuka Nauczyciela
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Żoliborz-Tequesta
7. 8. 2024

Przedszkole na Żoliborzu zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Start od zaraz:)
Wynagrodzenie: 7 500 - 8 500 zł / mies. brutto.
*Szukamy osoby otwartej, z pasją i serdeczną postawą, która czerpie
radość i satysfakcję z wykonywanej pracy . Mile widziane osoby z doświadczeniem.
*wykształcenie wyższe pedagogiczne,
*bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz rodzicami,
*umiejętność pracy w zespole,
*aktywność, kreatywność,
*odpowiedzialność, zaangażowanie,
*uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
*język angielski w stopniu komunikatywnym,
*wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
*stabilne zatrudnienie: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
*satysfakcjonujące wynagrodzenie,
*pracę w kameralnych grupach (2/3 nauczycieli w każdej grupie),
*wsparcie psychologa, logopedy,
*wsparcie merytoryczne,
*możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
*przyjazną i serdeczną atmosferę,
*imprezy integracyjne,
*pakiet medyczny lub sportowy.
Obowiązki:
*opieka nad dziećmi, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo,
*organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
*prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,
*współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,
*czynny udział w działalności przedszkola,
*aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.
*Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie
aplikacji na adres mailowy: @

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584