Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy w Branży Technicznej
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Pozyskiwanie zamówień i ofertowanie klientów z branży technicznej
  • Promowanie produktów i rozwiązań oferowanych przez Würth, w szczególności techniki zamocowań, chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
  • Negocjacje warunków współpracy z klientami na różnym szczeblu
  • Monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie we współpracy z działami utrzymania ruchu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw oraz potencjalnych klientów z branży produkcyjno - przemysłowej
  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Nowoczesny system komunikacji i oszczędność czasu
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji – tablet iPad usprawniający pracę handlowca
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

  • Praca Sieradz
  • Przedstawiciel handlowy Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851