Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy
  • Kamień Pomorski
Kamień Pomorski, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, Polska
JTI Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Czym będziesz się zajmować?

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi z obszarów: Świnoujście, Kamień Pomorski, Wolin
  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD, Logic i Ploom)
  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek
  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

  • Praca Kamień Pomorski
  • Przedstawiciel handlowy Kamień Pomorski
  • Kamień Pomorski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190