Przedstawiciela Handlowego (branża okienna)
  • Mielec
Mielec, Mielec, Województwo podkarpackie, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Szukamy: Przedstawiciela Handlowego (branża okienna) ✨

✅ Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C
  • Aktywna sprzedaż
  • Obsługa posprzedażowa
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Regularne raportowanie działań sprzedażowych

✅ Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży okiennej
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B i B2C
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych

✅ Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca mobilna z Rzeszowa
  • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon i laptop
  • Częściowo dostarczane leady

Zapraszam do aplikacji poprzez formularz!

  • Praca Mielec
  • Przedstawiciel handlowy Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567