Przedstawiciela handlowego (branża kamieniarska)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
ER Group
16. 9. 2024

Dla naszego klienta z branży budowlanej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego, poszukujemy odpowiednego kandydata na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów w segmentach, takich jak sklepy z wyposażeniem łazienek, studia projektowe, architekci, zakłady kamieniarskie, deweloperzy, inwestorzy i generalni wykonawcy
  • Tworzenie bazy danych z potencjalnymi klientami w wymienionych segmentach rynku
  • Wykonywanie aktywnych działań mających na celu nawiązanie kontaktów biznesowych
  • Organizowanie spotkań osobistych, telefonicznych i online z klientami w celu prezentacji produktów, finalizowania sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej, kamieniarskiej lub pokrewnej
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania zaufania
  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu oraz orientacja na wyniki
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia kwartalna w wysokości do jednego miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Zwrot kosztów związanych z wykonywaniem obowiązków, związanych z wyjazdami służbowymi i zakwaterowaniem podczas okresu wdrożeniowego

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584