Przedstawiciel techniczno – handlowy
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Kerakoll Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Firmy na rynku
  • Rozwijanie sieci sprzedaży; pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi.
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych z nowymi i aktualnymi klientami.
  • Pełne prowadzenie transakcji sprzedaży i obsługa zamówień, od wprowadzenia do dostawy.
  • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń technicznych i produktowych dla klientów i instalatorów.
  • Udzielanie doradztwa technicznego na placach budowy.
  • Dbałość o wizerunek i reputację Firmy.
  • Analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane: w branży budowlanej lub materiałów budowlanych.
  • Znajomość branży chemii budowlanej i produktów pokrewnych.
  • Zrozumienie branży budowlanej.
  • Zrozumienie produktów i wiedza techniczna.
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych sesji szkoleniowych (doświadczenie będzie dodatkowym atutem).
  • Wykształcenie wyższe w zakresie biznesu, marketingu, inżynierii lub podobne.
  • Prawo jazdy kategorii „B”.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

To oferujemy

  • praca dla renomowanej marki chemii budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet benefitów

  • Praca Opole
  • Redaktor techniczny Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567