Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży - Sieci Żabka Gdańsk
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, małopolskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 9. 2024

3158

Obowiązki

  • maksymalizacja sprzedaży produktów,
  • bieżąca kontrola i monitoring wykonania planu sprzedaży w rejonie,
  • ocena działalności punktów sprzedaży oraz podniesienie efektywności sprzedaży,
  • uruchamianie nowych punktów sprzedaży,
  • weryfikacja stanów losów, paczek aktywowanych i poziomu sprzedaży,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów wizualizacji i obsługi klienta w podległych kolekturach,
  • utrzymanie parametrów sprzedażowych w punktach sprzedaży oraz statusów realizacji zadań,
  • praca na indywidualnych celach i wskaźnikach sprzedażowych,
  • działania szkoleniowe w punkcie sprzedaży (weryfikację stopnia przeszkolenia kolektorów z prawidłowej obsługi graczy, przestrzeganie przepisów wewnętrznych, regulacji wynikających z UGH, stosowania aplikacji loteryjnej, uzupełnianie wiedzy kolektorów),
  • działania naprawcze, w tym asysty sprzedażowe w punktach,
  • odbiór i rozliczenie losów loterii pieniężnych z punktów,
  • bieżące raportowanie.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży FMCG),
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • znajomość technik i metod sprzedaży,
  • gotowość do pracy wymagającej dobrej organizacji, zaangażowanie i konsekwencji,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excela,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mobilność – praca na terenie województwa pomorskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Wadowice
  • Przedstawiciel handlowy Wadowice
  • Przedstawiciel handlowy Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584