Przedstawiciel Regionalny Petfood (Łódź)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Erbacher the food family (Josera Polska)
2. 10. 2024

Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa z rekruterem. Gratulacje! Zostałeś zaproszony na spotkanie
  2. Spotkanie Online z: Krajowy kierownik sprzedaży + Rekruter
  3. Spotkanie Online z: Dyrektor zespołu + Krajowy kierownik sprzedaży + Rekruter

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Twoje Zadania:

  • Prowadzenie sprzedaży produktów Pracodawcy na powierzonym obszarze
  • Fachowe wsparcie nabywców produktów Pracodawcy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych nakierowanych na poszerzanie wiedzy fachowej
  • Obsługa w zakresie serwisu żywieniowego związanego z produktami Pracodawcy
  • Kontrolowanie stanu wypłacalności nabywców w szczególności w zakresie ich płynności finansowej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Praca w określomym przez Pracodawcę CRM
  • Realizowanie planów sprzedażowych oraz innych KPI
  • Dodatkowo: praca w wybrane soboty, niedziele - obecność na wydarzeniach branżowych - wystawach, akcjach promocyjnych i pokazach promujących produkty Pracodawcy

Oczekiwania:

  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Preferowane doświadczenie w branży FMCG

Wymagania pożądane:

  • zamieszkanie w Łodzi lub bliskiej okolicy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego znajomość rynku zoologicznego

To Oferujemy:

Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, kartę Multisport i wiele więcej.

Chcesz nas dołączyć?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116