Przedstawiciel regionalny Petfood
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży produktów Pracodawcy na powierzonym obszarze
  • Fachowe wsparcie nabywców produktów Pracodawcy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych nakierowanych na poszerzanie wiedzy fachowej
  • Obsługa w zakresie serwisu żywieniowego związanego z produktami Pracodawcy
  • Kontrolowanie stanu wypłacalności nabywców w szczególności w zakresie ich płynności finansowej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Praca w określomym przez Pracodawcę CRM
  • Realizowanie planów sprzedażowych oraz innych KPI
  • Dodatkowo: praca w wybrane soboty, niedziele - obecność na wydarzeniach branżowych - wystawach, akcjach promocyjnych i pokazach promujących produkty Pracodawcy

Nasze wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Preferowane doświadczenie w branży FMCG
  • zamieszkanie w Łodzi lub bliskiej okolicy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego znajomość rynku zoologicznego

To oferujemy

  • Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.
  • Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.
  • Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, kartę Multisport i wiele więcej.

Jeśli cieszysz się na otrzymanie możliwości kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju - dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej.

Tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116